Skip to content Skip to footer

SBS on spetsiifilise struktuuriga polümeer.

SBS modifikatsioon- see on polümeeri lisamine bituumenile andes talle kunstkummi omaduse, st andes sellele elastsust, 12% tehiskomponendi sisaldusega. 

Nende omaduste abil vähendatakse miinuskraadi temperatuuri, tänu sellele muutub materjal rabedaks ning tõuseb bituumensindli sulamistemperatuur. Hea nakkumine teiste materjalidega, mis on oluline katusekatte liimimisel materjali alusele. Valtsitud bituumen katuse materjali alus on mädanemiskindel sünteetiline(polüester) või klaaskiust alus, millel on mõlemad küljed bituumen või bituumen-polümeer sideaine. Sellist materjali kasutatakse peamiselt lamekatuste või vundamentide hüdroisolatsiooniks, samuti ka ehituskonstruktsioonides.

Alus on immutatud modifitseeritud bituumeniga, millel on kõrge vastupidavus temperatuurile ja mehaanilistele deformatsioonidele.

Tasase katusekatte ning vundamendi hüdroisolatsiooni ladumine toimub ettevalmistatud alusel, propaanipõleti abil sulatamise meetodil.

Selline kate on 100% õhukindel. Olenevalt valitud materjalist on kasutusiga 10-30 aastat või rohkem. Katuseklasside materjalid vastavalt töökindluse ja vastupidavuse näitajatele.

Katusekate: hoonestatud katusekate – valtskatusekate ja hüdroisolatsioonimaterjal on valmistatud mädanemiskindlast kangast,mis on mõeldud hoonete ja rajatiste katusevaiba paigaldamiseks ning vundamentide, sildade, tunnelite erineva otstarbega hüdroisolatsioonimine.

 

MeieKatus OÜ 

Registrikood: 14937972

KMKR: EE102350409

A/a EE382200221073472114 (Swedbank)

                                                                                                     MeieKatus © 2023. All Rights Reserved.